КНУКіМІВСЬКІ ФОЛЬКЛОРИСТИ НА ВЕСІЛЬНИХ ФЕСТИНАХ

Кнукімівські фольклористи вже давно і традиційно співпрацюють із Національним центром української культури «Музей Івана Гончара». Ось і на цей раз дуже цікавий захід відбувся в музеї за безпосередньою участю кнукімівців.

В Музеї Івана Гончара відбулися весільні фестини і презентація арт-буку «Наречена». Скільки неземної краси, чистої радості та любові було цього вечора у весільних обрядодіях) випікання весільного короваю, виплітання віночка нареченої), піснях і танцях!

Приємно, що поруч із початківцями – студентами – фольклористами КНУКіМ першого, другого і третього курсів, що були глядачами цих сакральних подій і записувачами фольклорного матеріалу від автентичних виконавців із с. Козацьке Чернігівської області та с. Косенівка Черкаської області, КНУКіМ представляли і фольклористи – магістранти (Ірина Гудзь), для яких участь у цьому заході стала одним із варіантів апробації матеріалів магістерського дослідження.

А також недавні випускники КНУКіМ, що вже заявили про себе, як про фахових фольклористів – практиків в Україні: Сусанна Карпенко розповіла усім про експедиції Україною у складі фольклорного гурту «Божичі»; Інна Ковтун із своїм вокальним колективом «Рожаниця» представила кілька весільних пісень і обряд одягання весільного віночка на наречену; а Юлія Васюк у складі вінницької етномайстерні «Коло» залучила усіх до обряду випікання весільного короваю і обряду покривання нареченої.

В усіх фестивальних подіях активну участь взяв екс-президент України Віктор Ющенко із дружиною і дітьми, моживістю поспілкуватися із ним скористалися і фольклористи КНУКіМ.

Ось так – фахово і цікаво – проводять свої вихідні дні фольклористи КНУКіМ! Якщо ви ще не були в музеї Івана Гончара – обов’язково завітайте – там панує український дух, пісня, танець! Кнукімівці рекомендують!