ГРАЮТЬ ТРУБИ НАД ДНІПРОМ

Великим концертом звітувалася нещодавно cекція духових та ударних інструментів кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Київський міський Будинок вчителя радо зустрічав студентів – інструменталістів КНУКіМ і шанувальників їхнього таланту!

Звітний концерт розпочали солісти і ансамблі трубачів, валторн, тромбонів… Звучав «Парад-але» І. Цветкова (ансамбль під керівництвом кандидата мистецтвознавства професора Г. Марценюка), рапсодія в стилі «Блюз» Дж. Гершвина (Микола Трубілко, Андрій Кришук, Глеб Дорошко і Олексій Мігуш); сцена «Ринок» з балету А. Хачатуряна «Спартак» (Мар’ян Воловецький, Дмитро Колотюк, Андрій Кришук, таМикола Трубілко). Квартет кларнетистів у складі: Юрія Сорочинського, Терентія Ваганова, Едуарда Висоцького та Іллі Єфремова, - лірично загграв «Романтичну прелюдію» Л. Колодуба. А ансамбль саксофоністів (Володимир Ковбас, Олесь Онищук і Наталія Галюк подарували усім твір Дж. Маркса і С. Сімонса « Все для мене».

Далі концертну програму своїми виступами прикрасили солісти – інструменталісти: Василь Куш, Юрій Сорочинський, Дмитро Колотюк, Галина Пецоляк, Володимир Ковбас, Андрій Кришук. Разом із концертмейстером Еллою Афанас’євою талановиті молоді музиканти створили на сцені феєрверк звуків і емоцій!

Диксиленд у складі: Богдана Миколінського – кларнет, Ярослава Миколінського – труба, Андрія Кришук – тромбон,  Андрія Малінського – туба,  Михайла Кісельова-банжо та Станіслава Маслова – ударні, - підкорив і запалив варіаціями на теми українських народних пісень усіх присутніх у залі (керівник ансамблю – Станіслав Маслов).

Учні професора Георгія Черненка продовжили концерт і вкотре довели, що ударні інструменти – самодостатні музичні інструменти! Станіслав Маслов, Назар Черненко, Андрій Нагорний, Остап Томчук, Анатолій Бандура розпалили сцену своєю грою і зухвалістю! Оплески в залі не стихали протягом усього їхнього виступу.

Завершував програму лауреат міжнародного конкурсу студентський духовий оркестр «Гармонія» (художній керівник і диригент Володимир Романовський). Родзинкою концерту стали виступи студентів – вокалістів кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва із надзвичайно відомими вокальними творами під супровід духового оркестру. Пісня Наталки з опери «Наталка Полтавка» М. Лисенка виконала Настя Гутнік (клас Заслуженої артистки України, професора Наталії Кречко), диригувала Олександра Виноградова. «Два кольори мої» на музику О. Білаша і вірші Д. Павличка заспівав Олександр Кравчук (клас Заслуженого артиста України Володимира Опенька), диригував Терентій Ваганов. Арію «Закоханий солдат» Е. Канніо яскраво виконав Ярослав Комарніцький (клас Наталії Кречко), диригував Едуард Висоцький (пропонуємо долучитися до загальної атмосфери концерту, переглянувши відео за посиланням:

Півтори години концерту пролетіли швидко, глядачі стоячи аплодували організаторам концерту і виконавцям! Щиро вітаємо секцію духових і ударних інструментів і особисто Володимира Романовського із успіхом! З нетерпінням чекаємо тепер і запрошуємо усіх на звітний концерт секції музичного мистецтва естради і джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя, що відбудеться о 18.00 20-ого листопада в київському міському Будинку вчителя! Вхід, як завжди, вільний!