ЯК МИ ПРИВІТАЛИ ЛЮДИНУ – ЛЕГЕНДУ

В Університеті культури свій ювілей відсвяткувала Людина-легенда, професор Кафедри театрального мистецтва, вихованка знаного режисера Михайла Верхацького, учня Леся Курбаса, автор науково-методичних рекомендацій для театральних факультетів, художній керівник театру «Гайдамаки XXI ст.», Заслужений діяч мистецтв України (2003), лауреат театральної премії «Київська пектораль» (2017) – «За внесок у розвиток театрального мистецтва» Нінель Биченко.

Серед її випускників народні артисти України, лауреати Шевченківської премії – Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Людмила Смородіна, Михайло Мельник, Григорій Шумейко та багато інших.

До 90-річчя Нінелі Антонівни її студенти та випускники влаштували грандіозне свято. Ще на вході до університету ювілярку зустрічали бурхливими оплесками, квітами та піснею «Многая літа» у виконанні Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства професор Олена Скопцова).

Свої щирі вітання Нінелі Биченко висловив Михайло Поплавський та подарував «Корзину достатку». Під час святкового концерту український народний хор ім. Станіслава Павлюченка і вокальний ансамбль «Ad libitum» кафедри народно хорового мистецтва та фольклору під орудою п. Олени Скопцової подарували усім присутнім на святі і шанованій ювілярці кілька українських народних пісень.

Нінель Антонівну неймовірно зворушили всі чудові привітання від вдячних студентів, колег, друзів і рідних. Іменинниця щиро дякувала кожному та зазначила: «У мене просто немає слів. Я безмежно вдячна кожному з вас. Цей день назавжди залишиться у моєму серці. Завдяки вам я розумію, що прожила життя немарно. Я вас всіх дуже люблю!».

Тепла родинна атмосфера панувала на святі. Все пройшло наскільки хвилююче і щиро, що гості не стримували сліз.