Осінні барви

Відбулась творча зустріч Факультету хореографічного мистецтва із колективами Кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва.

Організували захід – завідувач кафедри, доцент, заслужена артистка України, художній керівник Академічного хору «ANIMA» Наталія Кречко і автор ідеї музично-пізнавальних концертів, провідний концертмейстер Кафедри народної та класичної хореографії Людмила Бакало.

Студенти-хореографи познайомилися з різними видами ансамблевої музики. Кожен номер супроводжувала цікава й пізнавальна інформація, підготована і творчо презентована доцентом Кафедри академічного хорового та інструментального мистецтва Тетяною Пістуновою.

В рамках зустрічі були представлені пісенно-музичні колективи: Академічний хор «ANIMA» (художній керівник – професор Наталія Кречко); вокальний ансамбль «Semplice» на чолі з Оленою Грицюк; вокальний дует сестер Тетяни та Віти Мазурок; струнний ансамбль під керівництвом Вікторії Павлової; інструментальний ансамбль народних інструментів на чолі з Ігорем Закусом; диксиленд під керівництвом Станіслава Маслова; інструментальне тріо «Сіленсіо»; інструментальний гурт «Грув стріт».

Репертуар виконавців охоплював різні жанри музики – від академічної до джазової й сучасної. Виступи супроводжувались бурхливими оплесками слухачів, а гурт «Грув стріт», до того, ще й викликали на «біс».

На думку автора ідеї музично-пізнавальних концертів Людмили Бакало, такі зустрічі позитивно впливають на удосконалення творчих здібностей талановитої молоді КНУКіМ, надихають на подальшу співпрацю між факультетами, що додає ефективності у процесі підготовки висококваліфікованих та всебічно розвинутих майбутніх фахівців.