МУЗИЧНІ ЗУСТРІЧІ НА ЖИТОМИРЩИНІ

Кнукімівські бандуристи нещодавно підкорили Житомирщину: у старовинному місті Малині відбулася творчі зустріч – концерт капели бандуристів КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужений артист України професор Андрій Іваниш; головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України професор Володимир Курач) із викладачами і учнями Малинської дитячої школи мистецтв, яка славиться своєю давньою бандурною традицією: тут раз на два роки відбувається відкритий обласний конкурс юних бандуристів, присвячений пам'яті засновника кобзарського мистецтва у місті Малин, керівника самодіяльної капели бандуристів «Зірниця», заслуженого працівника культури України Івана Кривенчука.

Після офіційної частини привітань, а концерт кнукімівських бандуристів відбувся напередодні Дня української писемності і мови і Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, залу наповнив ніжний срібний передзвін бандур і голоси учасників капели бандуристів КНУКіМ, які виконували багато творів українських та зарубіжних композиторів в обробці А. Іваниша, а також українські народні пісні.

Актова зала Малинської школи мистецтв була переповненою, викладачі і учні школи із задоволенням слухали спів і гру на бандурах талановитих кнукімівців, а також розпитували про навчання на  факультеті музичного мистецтва КНУКіМ, адже Малинська школа мистецтв цьогоріч має великий випуск бандуристів, то ж, сподіваємося, усі малинські молоді бандуристи будуть кнукімівськими абітурієнтами – 2018 і згодом стануть частиною великої дружньої родини музикантів КНУКіМ!