Факультет музичного мистецтва

      ​​

Український ансамбль "Гарнограй"

Український ансамбль «Гарнограй» - це самобутній молодий колектив виконавців, який успішно поєднують зрілу професійну майстерність виконання з молодим та запальним ентузіазмом.

Створений на базі факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв у 2012 р., ансамбль «Гарнограй» вже встиг зарекомендувати себе на місцевих концертних майданчиках і сподобатися шанувальникам народного мистецтва.

В цьому ж році колектив виборов почесне звання Лауреата ІІІ-го Міжнародного конкурсу інструментальних ансамблів ім. Д. Бортнянського (березень 2012). У березні 2014 року «Гарнограй» був учасником концерту народної музики в пам'ять про видатного українського інструменталіста, народного артиста України М. Ризоля у Колонній залі Національної філармонії України (м. Київ).У квітні 2014 р. «Гарнограй» виборов головний приз XIV-го Міжнародного фестивалю «I Bambini del Mondo», який проходив у м. Агрідженто на острові Сицилія. Колектив є активним учасником мистецьких акцій у м. Києві в рамках доброчинного проекту «Мистецтво проти раку»і етнокультурного проекту лабораторії музичного фольклору КНУКіМ «Іванова толока».

 Яскравий репертуар ансамблю охоплює твори як фундаторів української інструментальної музики В. Попадюка, В. Дутчака, Д. Попічука та ін., так і сучасних аранжувальників – В. Геккера, М. Голючека, С. Дідка. Колектив щиро відгукується на експерименти молодих композиторів та із задоволенням пропонує свої послуги для пошуків нових форм в галузі народного мистецтва.

Художній керівник ансамблю – лауреат міжнародних конкурсів, старший викладач кафедри джазу та естрадного співу ФММ КНУКіМ Сергій Дідок.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​