Факультет музичного мистецтва

      ​​

Український оркестр народної та популярної музики КНУКіМ

Український оркестр народної та популярної музики – навчальний колектив секцій «Народні і оркестрово-струнні інструменти» і «духові та ударні інструменти» кафедри джазу та естрадного співу факультету музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв. Керівник – заслужений працівник культури України, професор Петро Андрійчук, диригент – старший викладач, лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Дідок. Колектив створений у 2001 р. Його попередниками були оркестр українських народних інструментів під орудою О. Омельченка, згодом Й. Франца, та оркестр народних інструментів домрово-балалаєчного типу, який у різні роки очолювали Д. Казачков, С. Литвиненко, О. Ільченко, В. Марунич.

 

Український оркестр народної та популярної музики є базою для набуття студентами досвіду колективного музикування, засадничих умінь організації та управління творчим колективом, проходження диригентської та навчальної практики, апробації творчих робіт з інструментування, здобуття кваліфікації «артист оркестру» та «диригент оркестру». У репертуарі колективу – твори української та світової класики, музика сучасних композиторів, обробки українського народного мелосу.

Склад оркестру: скрипки, домри, кобзи, цимбали, бандури, баяни, акордеони, ліра, духові та ударні інструменти. У травні 2010 року український оркестр народної та популярної музики КНУКіМ здобув І місце та звання лауреата ІІ-го Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв “ART-PREMIUM” (Київ).

 

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​