Михайло Поплавський

3D-тур Університетом культури

Усім добрий день! Пропонуємо новий проєкт Університету культури - 3D-тур нашим навчальним простором! Сучасні, інноваційні технології занурять вас у фантастичний візуальний всесвіт Університет культури – це креативний простір для студентів з унікальним середовищем та творчою атмосферою! Навчально-практичні, мультимедійні лабораторії із найсучаснішим обладнанням дозволяють створювати проєкти, розвивати soft, hard, meta і skills! Це крутий старт у формуванні суперпрофесіоналів! Онлайн-університет культури, як в реальності – модний, сучасний, трендовий! Дивіться 3D-тур на сайті, в мобільній версії та VR. Перенесемо реальний світ у віртуальний! За детальною інформацією, телефонуйте: 0957536734, 0985973413. Університет культури – це космос!