Абітурієнт-2023: Чернігів

Робота з майбутніми абітурієнтами відбувається у різних формах, зокрема, про зустрічі науково-педагогічних працівників ФММ КНУКіМ із випускниками коледжів культури і мистецтв у Вінниці, Тульчині, Житомирі і Бердичіві ми писали у різних матеріалах на нашому сайті. Студенти Чернігівського музичного коледжу мені Л. Ревуцького вирішили самі прихати до КНУКіМ і на нашій базі поспілкуватися з майстрами курсів і сьогоднішніми кнукімівцями – здобувачами освіти.

Студенти Чернігівського музичного коледжу мені Л. Ревуцького

Наші гості з Чернігова відвідали майстер-клас завідувачки кафедри музичного мистецтва КНУКіМ – заслуженої артистки України професорки Наталії Кречко, а хор Чернігівського музичного коледжу взяв участь у спільній репетиції з академічним хором «ANIMA» КНУКіМ до концерту у великій залі імені В. Сліпака Національної музичної академії України у супроводі оркестру народних інструментів академії під керівництвом професора А. Іваниша. Ми раді урізноманітненню співпраці з музичними коледжами і коледжами культури і мистецтв України! Чекаємо талановитих абітурієнтів на вступній кампанії у липні – 2023!

Студенти Чернігівського музичного коледжу мені Л. Ревуцького