Абітурієнтам: реєстрація на творчий конкурс

До уваги вступників! Київський національний університет культури і мистецтв оголошує прийом заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення за спеціальностями:

026 Сценічне мистецтво:

абітурієнти

Початок прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення – 20 червня 2022 року. Завершення прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення о 9:00 годині 18 липня 2022 року. Терміни проведення творчих конкурсів: з 01 липня по 18 липня включно. Початок проведення творчих конкурсів о 10:00. Для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти вступники подають наступні документи в паперовій або електронній формі: заяву на участь у творчому конкурсі (зразок додається); копію документа, що посвідчує особу; фотокартку розміром 3 х 4 см; копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня у разі відсутності інформації про здобутий документ про повну загальну середню освіту в ЄДЕБО. Вступники можуть надіслати скановані копії (фотокопії) зазначених документів на вище вказані електронні адреси або подати їх особисто до Приймальної комісії Університету. У темі електронного листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) вступника. У тексті листа необхідно зазначити прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) вступника і бажану дату участі в творчому конкурсі. Творчі вступні випробування проводяться очно в університеті або он-лайн. Телефони для консультацій: (044)285-44-03, (044)285-85-27,(095)663-76-20, (068)285-44-00, (098)398-20-30, (096)391-28-91.

абітурієнти