Академічний хор: державна атестація з фаху (вокалу)

На освітньо-професійній програмі «Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)» відбувся Державний іспит з Фаху (вокалу) здобувачів вищої освіти 4-го року навчання на отримання освітнього ступеня «Бакалавр». Голова Державної комісії: народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, засновник та керівник Академічного камерного хору «Київ» Микола Миколайович Гобдич. Члени атестаційної комісії: гарант освітньо-професійної програми, завідувач кафедри музичного мистецтва, заслужена артистка України, доцент Наталія Михайлівна Кречко; кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник культури України Надія Іванівна Нарожна; кандидат мистецтвознавства, старший викладач Ігор Володимирович Тилик. Наших випускників на іспиті підтримували викладачі з фаху: Закрасняна Жанна Миколаївна та заслужені артисти України, доценти з/н Фомічова Ольга Євгенівна; Пащук Сергій Михайлович; Кірішев Михайло Миколайович. Ми вітаємо наших випускників з достойним завершенням наівчання у стінах нашого університету та з нетерпінням чекаємо на ваш вступ на ОС «Магістр». Творчої наснаги вам та успішньої мистецької долі!