Альона Гордієнко – Лауреат І-ої премії!

Бандуристи факультету музичного мистецтва КНУКіМ знову дарують нам перемогу на міжнародній мистецькій арені! Кожна така перемога – це здобуток у скарбничку кафедри, факультету і загалом університету! Сьогодні вітаємо студентку 2-го курсу освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво» Альону Гордієнко – знову перемога, на цей раз – міжнародна!

Альона Гордієнко здобула звання лауреата І-ої премії Міжнародного благодійного двотурового онлайн-конкурсу мистецтв «Формула успіху – Марафон талантів 2022», м. Відень (Австрія). Конкурс проходив за сприяння відділу культури міста Відень з метою: виявлення, підтримки та естетичного виховання талановитої молоді; відродження, збереження і розвитку національної культури. При оцінюванні конкурсантів враховувалися: техніка й майстерність виконання, чистота інтонації, розуміння стилю, артистизм, розкриття художнього образу, ступінь володіння інструментом, оригінальність. Подяку від організаторів конкурсу отримав викладач з фаху нашої талановитої бандуристки – доцент Тарас Яницький, вітаємо креативний творчий тандем викладача і студентки, бажаємо нових здобутків у нових конкурсах!

диплом Альони Гордієнко

подяка Тарасу Яницькому