Анна Христенко – Лауреат ІІ премії!

Засновником Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит» є Національна всеукраїнська музична спілка при підтримці Міністерства культури України. У листопаді – 2022 конкурс відбувся в 11-тий раз, об’єднавши учнівську та студентську молодь з усієї України у двотуровому музичному змаганні у кілької номінаціях і вікових категоріях. Лауреатом ІІ-ої премії у молодіжній віковій категорії у номінації «Духові та ударні інструменти (сопілка, сопілка – альт, перкусія)» стала студентка 2-го курсу освітньої програми «Музичний фольклор» ФММ КНУКіМ Анна Христенко.

Анна Христенко

Фестиваль-Конкурс «Київський колорит» проводиться з метою збагачення та розвитку традицій вокального та інструментального мистецтв, розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл академічного та естрадного музичного виконавства в Україні та за її межами, популяризація української, європейської і світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників у творчості дітей, юнацтва та молоді; виявлення і підтримка обдарованих виконавців, створення умов для піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності, виховання естетичного смаку, задоволення потреб самореалізації і спілкування молоді за творчими інтересами, формування інтелектуальної й художньої самосвідомості молодих музикантів. Вітаємо нашу талановиту фольклористку Аню Христенко і її викладача з гри на традиційних музичних інструментах Максима Бережнюка з перемогою! Віримо, що у вашого креативного тандему попереду ще багато нових здобутків!

Диплом Анни Христенко

Сертифікати Бережнюка Максима