«ДахаБраха» та Go_A виступлять на Glastonbury

Glastonbury Festival – один із найпрестижніших музичних фестивалів у світі! Надзвичайно радіємо тому, що випускники і студенти - фольклористи факультету музичного мистецтва КНУКіМ – учасники гуртів «ДахаБраха» і Go_A – Олена Цибульська, Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко, Катерина Павленко, Ігор Діденчук, – будуть цього року представляти Україну на цьому величному фестивальному майдані!

Go_A

ДахаБраха

Українська етногрупа «ДахаБраха» виступить на легендарному музичному фестивалі Glastonbury, який відбудеться у червні неподалік міста Гластонбері (Великобританія). Цією новиною учасники колективу поділилися на своїй сторінці у Instagram: «Ради оголосити про наш концерт на «Гластонбері» у неділю, 26 червня, на легендарній сцені Pyramid». Цього ж дня на Glastonbury Festival виступлять такі світові зірки, як: Кендрік Ламар, Лорд, Дайана Росс та інші.

Go_A

ДахаБраха

Відомо, що у фестивалі візьме участь ще один український гурт – учасники «Євробачення-2021» Go_A. Колектив зіграє на Glastonbury 25 червня: «Цей фест – легендарна музична подія, на яку з'їжджаються сотні тисяч людей з усієї планети. За 50-річну історію існування Glastonbury на його сцені виступали всі найвідоміші артисти світового масштабу! Декілька років тому фестивальний день на John Peel Stage, яку ще називають «Сценою нової музики», відкривали Radiohead. Цього року така нагода буде у нас!» - діляться своєю радістю учасники Go_A. Сама подія триватиме протягом тижня – з 22 до 26 червня. Хедлайнерами стануть Біллі Айліш, Пол Маккартні, Pet Shop Boys, Роберт Плант, Олівія Родріго та інші відомі виконавці. З нетерпінням чекаємо на фото і відеотрансляції з виступами рідних нам кнукімівських випускників і студентів - гуртів «ДахаБраха» і Go_A – на Glastonbury Festival!