Дар'я Мовчанюк – Лауреат 2-ої премії

На двотуровому Міжнародному дистанційному фестивалі – конкурсі народної творчості дітей та молоді «Творчість без меж», до Дня Європи в Україні, дипломом Лауреата 2 ступеня нагороджена студентка – фольклористка 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Дар’я Мовчанюк. «Нагорода за участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі народної творчості «Творчість без меж». Фінальне на 4-му курсі 2-ге місце!» - ділиться з нами радістю перемоги Дар'я на своїй сторінці у Фейсбук. – «Впевнена, що це була не остання перемога за роки навчання на ФММ КНУКіМ. Дякую фаховому викладачу Анні Ткач за поради, допомогу та підготовку до професійного життя фольклориста! Далі буде ще більше досягнень, гарантую!» Вітаємо нашу талановиту студентку і її викладача з фаху з переможною крапкою навчання в бакалавратурі! Попереду – вступ в магістратуру і нові творчі досягнення!

Дар'я Мовчанюк