Дар’я Завітова

Дар’я Завітова – Лауреат І-ої премії!

У ці важкі часи кожна маленька перемога наближає нас всіх та всю Україну до головної! 20 - 22 травня 2022 року відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль - конкурс народної творчості дітей та молоді «Творчість без меж» до Дня Європи в Україні. Дуже дякуємо всім організаторам конкурсу за можливість, надану студентам факультету музичного мистецтва КНУКіМ, взяти участь у конкурсі, показати себе, продемонструвати свої таланти.

Дар’я Завітова диплом

Дякує членам журі за об'єктивне оцінювання кожного конкурсанта! І вітаємо студентку 2-го курсу освітньо-професійної програми «Музичний фольклор» Дар’ю Завітову – вона стала лауреатом 1-ої премії у номінації "Солісти вокалісти- інструменталісти (студенти спеціалізованих музичних навчальних закладів віком до 25 років)»! На своїй сторінці у Фейсбук щаслива переможниця пише: «Вдячна своєму викладачу з фаху Анні Ткач, заслуженій артистці естрадного мистецтва України, за той шлях, який було пройдено. Дякую за підтримку та якісну професійну підготовку!» Вітаємо!

Ткач Анна Андріївна подяка