Державна атестація фольклористів

Державна атестація - 2022. 14 червня 2022 року її склали студенти – бакалаври освітньо-професійної програми «Музичний фольклор»: Женя Мазуренко, Ігор Діденчук, Назар Лех, Дар'я Мовчанюк, Анастасія Прачук, Богдан Чорний, Руслана Матвєєва! Це молоді фольклористи КНУКіМ, які вже сьогодні є яскравими представниками нової сучасної молодіжної етнофольклористичної хвилі!

державна атестація фольклористів

14 червня наші бакалаври – фольклористи склали державну атестацію і успішно захистили свої бакалаврські творчі проєкти! Вітаємо усіх! Любимо усіх! У ці нелегкі часи наші випускники знаходяться на мистецькій «передовій», боронячи українську пісню, українську традицію, мову, культуру! Вони вже є відомими і знаними в Україні, і не лише, популяризаторами нашої самобутньої традиційної культури, як от: Женя Мазуренко – етновиконавиця, солістка гурту «EtnoGen», керівник дитячого фольклорного ансамблю «Намистинка» і блогерша! Богдан Чорний вже є артистом – вокалістом Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня». Назар Лех пройшов конкурс в оркестрову групу НАЗУНХ ім. Г. Верьовки і буде вдосконалювати майстерність гри на традиційних духових інструментах і складі цього прославленого колективу.

державна атестація фольклористів

Ігор Діденчук – цьогорічний триумфатор Євробачення у складі гурту Kalush Orchestra і одночасно сопілкар і бек-вокаліст гурту Go_A. Даша Мовчанюк, Настя Прачук і Руслана Матвєєва займаються дуже відповідальною діяльністю: навчають діточок традиційному співу у складі дитячих фольклорних колективів у Києві, на Хмельниччині та Террноільщіні. Чудові, творчі, талановиті, красиві! Дай вам, Боже, щасливої творчої долі, дай, Боже, сили перемогти ворогів і мати можливість реалізувати всі свої мрії і задуми в квітучій, співучій Україні!

державна атестація фольклористів

Важко вже третій рік поспіль готувати і демонструвати програму державної атестації онлайн, але - ми переможемо! Дякуємо усім, хто допомагав нашим випускникам у написанні теоретичних робіт і здійсненні концертних записів творів! Все буде Україна!