Еля Хачатрян

Еля Хачатрян – переможець Міжнародного конкурсу!

22 - 26 квітня 2022 року відбувся Міжнародний багатожанровий конкурс-фестиваль «Golden world 2022» (м. Прага, Чехія). Понад 550 учасників з України, Польщі, Грузії, Азербайджану, Молдови, Литви та Словакії взяли участь у конкурсі. У номінації «Народний вокал» диплом ІІ-го ступеня отримала Елеонора Хачатрян, студентка 3-го курсу освітньо-професійної програми «Музичний фольклор» факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Диплом Елеонори Хачатрян

Свою мистецьку перемогу наша талановита студентка – фольклористка здобула із петрівчаною піснею «Соловей, соловейку» з села Стара Оржиця Згурівського району Київської області (з записів Ганни Коропніченко, проект «Берви»). Елеонора дуже вдячна своєму викладачеві з вокалу – Заслуженій артистці естрадного мистецтва України Анні Андріївні Ткач за професіоналізм і підготовку творчого проєкту, та етномузикологині Ганні Миколаївні Коропніченко за цікавий експедиційний запис пісні! Вітаємо!

Подяка Ткач Анна