Факультет дистанційного навчання запрошує!

Факультет дистанційного навчання Київського університету культури – це освітній тренд у віртуальному просторі! Здобувай вищу освіту у будь-якому куточку світу з інноваційними інтернет-технологіями! Ілон Маск презентував Starlink для університету культури!

За дистанційною формою навчання можна отримати вищу освіту за наступними спеціальностями: PR і журналістика; Міжнародні відносини; Маркетинг, медіакомунікації та блогінг; Кібербезпека та інформаційні технології; Івент-менеджмент, фешн і шоу-бізнес; Готельно-ресторанний і туристичний бізнес; Дизайн та реклама, веб-дизайн; Режисер кіно і телебачення; Тележурналіст, диктор та ведучий теле-радіопрограм; Оператор звукорежисер, фотохудожник-рекламіст; Режисер шоу, свят та перфоманса, артист естради; Актор театру та кіно, режисер; Балетмейстер-хореограф; Артист-вокаліст естрадного співу. Молодь обирає університет культури!

За детальною інформацією телефонуй: 050 444 44 54; 050 670 06 46.