Владислава Цицьора

Фольклористи КНУКіМ у програмі «Еразмус+»

Студентка 3-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ освітньої програми «Музичний фольклор» Владислава Цицьора стала учасником проекту «Sport & Radicalization», який проводився в Данії за підтримки проекту «Erasmus +» в останню декаду травня – 2022. «Erasmus+» - це програма обміну європейських студентів. Цей проект дав можливість студентам із різних країн Європи дізнатися більше про культуру інших країн та розповісти більше про Україну усій Європі. Участь в таких молодіжних проектах в рамках програми “Erasmus +” – це завжди новий досвід, нові емоції, нові контакти та активна міжнародна співпраця!

Владислава Цицьора

Під час тренінгів, коуч-лекцій, практикумів, майстер-класів, джем-сейшенів учасники проекту з Іспанії, Франції, Угорщини, Йорданії, Туреччини і України обмінювалися досвідом молодіжного самоврядування та молодіжних ініціатив своїх країн. Владислава Цицьора, як фольклористка, навчала своїх ровесників з різних країн українським танцям, співам, навчала, як готувати традиційні українські страви; як волонтер – розповідала своїм європейським ровесникам усю правду про війну в Україні. І, звичайно, радість перемоги українського гурту Kalush Orchestra у конкурсі Євробачення – 2022 з українською делегацією розділили усі учасники молодіжного проекту у Данії! Радіємо і пишаємося тим, що студенти – музиканти КНУКіМ представляють нашу країну на таких перспективних молодіжних заходах у Європі!