Ігор Діденчук Kalush Orchestra

Ігор Діденчук з "Kalush Orchestra" вже у столиці!

На Київському вокзалі гучно зустріли члена гурту-переможця «Євробачення-2022» Kalush Orchestra – Ігоря Діденчука – студента –фольклориста 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Ігор Діденчук прибув потягом «Івано-Франківськ – Київ», який, до речі, тепер має назву «Стефанія - Експрес» на честь переможної пісні у конкурсі «Євробачення – 2022». Саме під цю пісню і зустрічали переможця. Каже, що не очікував такої підтримки, а пісню присвятили усім матерям. Член гурту Kalush Orchestra розповів, що хоче, щоб Євробачення-2023 відбулося у Луцьку, бо це його рідне місто.

Kalush Orchestra

Цікаво, що провідниці вагону були одягнені у рожеві панамки, яку носив на виступах лідер гурту Олег Псюк, та яка вже стала візитівкою Kalush Orchestra. Зустрічало Ігоря Діденчука багато шанувальників та журналістів. Спеціально для них, Ігор заграв на сопілці всім знайому мелодію пісні - переможниці "Євробачення-2022". А перед цим була яскрава зустріч гурту з фанатами на польсько-українському кордоні. Нагадуємо, що окрім Ігоря Діденчука ще два учасники Kalush Orchestra є кнукімівцями: це сопілкар і вокаліст Тимофій Музичук, а також сопілкар і біт-боксер Віталій Дужик. Пишаємося нашими хлопцями!