Kalush Orchestra дали концерт в Ірпені

Представник України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2022", гурт Kalush Orchestra приїхав до визволеного від російських загарбників Ірпеня і виступив просто неба. Цим спонтанним концертом гурт хотів підтримати мешканців звільненого Ірпеня. Пишаємося тим, що троє учасників Kalush Orchestra мають безпосереднє відношення до факультету музичного мистецтва КНУКіМ! Це наші студенти – фольклористи 3-го і 4-го курсів Віталій Дужик та Ігор Діденчук, а також неповторний голос вже легендарної пісні «Стефанія» - наш нещодавній і вже зірковий випускник – фольклорист Тимофій Музичук.

Kalush Orchestra

Музиканти завітали до українського міста-героя, щоб підтримати місцевих жителів своєю творчістю. Колектив виконав свої найвідоміші пісні – конкурсну «Stefania» та «Додому».

Kalush Orchestra

Під час спілкування з місцевими жителями звільненого міста Ірпінь лідер гурту Олег Псюк розповів про підготовку до музичного конкурсу в умовах війни. Він наголосив, що участь у європейському пісенному конкурсі цього року є важливою і необхідною, адже це є ще один шанс нагадати про себе Європі та всьому світу. Відомо, що Kalush Orchestra не записуватимуть свій виступ, а поїдуть до Турину і наживо заспівають на сцені "Євробачення". Надзвичайно пишаємося нашими хлопцями, з нетерпінням чекаємо конкурсу і віримо в нашу перемогу!