Майстер-клас Богдана Струтинського

17-го вересня в КНУКіМ для студентів факультету музичного мистецтва, майбутніх діячів сфери культури: вокалістів, фольклористів, бандуристів та диригентів, – пройшов майстер-клас від керманича Київського Національного академічного театру оперети, режисера та педагога, народного артиста України, Голови Національної спілки діячів театрального мистецтва України Богдана Струтинського!

Богдан Струтинський

Студенти отримали відповідь на безліч різноманітних запитань, познайомились ближче з Театром та взяли участь у справжньому акторському тренінгу від Майстра, виконуючи вправи на координацію, концентрацію уваги, вміння керувати своїми м’язами та емоціями.

майстер-клас Богдана Струтинського

Ми усі мали змогу зануритися у мистецьку кухню. Про партнерство на сцені, про те, як потрібно вміти ділити ціле на частини і збирати ці частини в ціле, про людяність у мистецтві, про щоденний фаховий тренінг, про репертуарну політику театру та принципи її формування, про те, як можна прослухатися в театр та знову про необхідність щоденної кропіткої роботи над собою для будь-якого митця, а також про важливу роль кожного працівника театру – від прибиральниці до артистів на сцені – за кінцевий результат – музичну виставу! Це неповний перелік тих тем, які піднімав перед аудиторією Маестро Богдан Струтинський.

Богдан Струтинський

Студенти 1-го і 2-го курсів ФММ КНУКіМ надзвичайно вдячні деканату факультету за унікальну можливість спілкуватися з такими Майстрами! Такі зустрічі надихають, дають простір емоціям і думкам, спонукають до фахового зростання та пошуку себе у мистецтві!