Тарас Яницький бандурист

Майстер-клас для студентів коледжу мистецтв

У Івано-Франківському фаховому музичному коледжі імені Дениса Січинського відбувся майстер-клас заслуженного артиста України, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Тараса Яницького.

майстер-клас Тараса Яницького

На майстер-класі були присутніми студенти і викладачі коледжу. Свої емоції від зустрічі п. Тарас описує так (пряма мова з Фейсбук-сторінки Т. Яницького): «Сповнений неймовірно приємними і яскравими враженнями після творчої зустрічі зі студентами та колегами Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського!» Вдячні учасники майстер-класу залишили такі коментарі під фото з заходу: «Тарасе, щиро вдячні за Вашу присутність, що дарували нам свій талант, за неймовірне звучання бандури! За особливу бандурну атмосферу!»

майстер-клас Тараса Яницького

Інші учасники зустрічі дописали такі коментарі: «Наша дума, наша пісня не вмре не загине! Працюємо далі! До перемоги! Зберігаємо нашу унікальну культуру, що ніхто не зможе «присвоїти» - нашу бандуру! Це чудова подія, все для майбутнього!» Коментуючи цю подію, п. Тарас Яницький наголосив: «Тішуся, що бандура не вмирає а розвивається при будь-яких обставинах! Чудові викладачі коледжу, прекрасні студенти! До Перемоги! Адже нас захищають вірні сини України. Слава Героям!» А ми сподіваємося, що цьогорічні випускники - бандуристи Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського прожовжать навчання в найкращому мистецькому ЗВО України – в КНУКіМ! До зустрічі у приймальній комісії, дорогі абітурієнти!