бандурист Георгій Матвіїв

Майстер-клас Георгія Матвіїва

Навчальна лабораторія бандури та кобзарського мистецтва ФММ КНУКіМ організувала майстер-клас Георгія Матвіїва, який відбувся в рамках академічної мобільності та професійної підготовки студентів освітньої програми «Бандура та кобзарське мистецтво» ФММ КНУКіМ.

бандурист Георгій Матвіїв

Георгій Матвіїв – соліст оркестру НАОНІ, бандурист - новатор, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі та автор понад 60-ти творів для бандури соло та в ансамблі з іншими інструментами. В 2012 році Георгій Матвіїв став першим та поки єдиним учасником з України в European Jazz Orchestra 2012 – міжнародному проекті від засновників пісенного конкурсу «Євробачення», куди відбиралися музиканти за принципом «один музикант з однієї європейської країни». З 2018 року та по сьогоднішній день є солістом Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів України під управлінням Віктора Гуцала. В 2020 році виграв Грант Президента України молодим діячам у галузі музичного мистецтва на реалізацію власного творчого проекту «Бандура в джазі». В 2021 році захистив кандидатську дисертацію. Технічна модерація майстер-класу Г. Матвіїва – асистент кафедри ММ Святослав Овчаренко. Пропонуємо до перегляду.