Майстер-клас Ігоря Діденчука

До Волинського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Стравінського (місто Луцьк) завітав з майстер-класом його колишній вихованець, а сьогодні – студент - фольклорист 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Ігор Діденчук. Зараз він є учасником гурту Kalush Orchestra, який став переможцем на Євробаченні 2022 року, а також сопілкарем – мультиінструменталістом і бек-вокалістом гурту Go_A, який минулого року зайняв 5-те місце на цьому конкурсі. Додамо також, що Ігор Діденчук є не просто інструменталістом гурту Kalush, він є одним із авторів музики (разом з Тимофієм Музичуком і Віталієм Дужиком – також фольклористами КНУКіМ) вже всесвітньовідомої пісні «Стефанія»!

Ігор Діденчук Kalush Orchestra

Щиро і тепло зустріли Ігоря викладачі та студенти коледжу. Приємно, що велика мистецька родина ЗВО, скільки б часу не минуло після закінчення закладу, завжди підтримує своїх випускників, вони тут отримують підтримку, допомогу, пораду, яких би висот не досягли. Вони завжди є бажаними гостями в коледжі. Тож зустріч з Ігорем була по-родинному щирою й емоційною. Дякуємо Волинському коледжу культури і мистецтв за таких талановитих випускників, які подальшим трампліном для вдосконалення і мистецького зростання обирають факультет музичного мистецтва КНУКіМ! Чекаємо на цьогорічній вступній кампанії нових харизматичних вихованців коледжу з Луцька!