Майстер-клас Максима Бережнюка у Kidsberry School

Максим Бережнюк – асистент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, виладач освітньої програми «Музичний фольклор» завітав з двома концертами - розповідями про народні духові інструменти до альтернативного освітнього простору Kidsberry School.

Максим Бережнюк

Kidsberry school – альтернативний освітній простір, в якому життя, як навчання. Створювати себе щомиті, досягати власних висот, мріяти сміливо і переконливо - так тут бачать дітей. Ця школа для мрійників і щасливого наповненого дитинства! Заняття в Kidsberry school мають на меті розкрити потенціал дитини. Тут немає жодних обмежень.

Максим Бережнюк

Життя в KidsBerry – це організація тематичних заходів, концерти за участю творчих колективів, зустрічі з письменниками і музикантами; вікторини, мистецькі проекти. Зустріч школярів з Максимом Бережнюком відбулася в рамках співпраці КНУКіМ з Kidsberry School. Наш зірковий випускник, а сьогодні – викладач - мультиінструменталіст Максим Бережнюк розповів школярам про традиційні духові інструменти, не лише сам заграв на понад 20-ти їх різновидах, але й усім бажаючим дітлахам дав можливість спробувати свої сили в інструментальному мистецтві. Лише так, долучаючи дітей до традиційної музики, збережемо і відродимо Україну!