Максим Бережнюк

Майстер-клас Максима Бережнюка

Творче спілкування з глядачами є одним з найприємніших моментів у житті митця. А коли цими глядачами є дітлахи, які є надзвичайно безпосередніми й щирими, це подвійне задоволення! Виступ - лекцію на тему «Традиційні інструменти українського народу» у Вишгородській гімназії "Інтелект" для 5-А класу провів асистент кафедри музичного мистецтва КНУКіМ і наш зірковий випускник Максим Бережнюк. Тільки подивіться на щасливі обличчя дітей, які тримаються за довжелезну трембіту та демонструють в руках сопілки, ріжки, пан-флейту, дримби, зозульки та інший інструментарій української автентичної традиційної культури! Дякуємо керівництву Вишгородської гімназії за ініціативу та запрошення Максима Бережнюка з майстер-класом! Тільки долучаючи дітей до традиції збережемо українську ідентичність і самоідентифікацію! (Пропонуємо послухати 19 українських народних інструментів. Грає Максим Бережнюк).