Марафон на підтримку оборонців Маріуполя

30 липня у Києві на Трухановому острові відбувся біговий флешмоб «Біжу за Азовсталь» на підтримку оборонців Маріуполя. Участь у марафоні взяли студентки - фольклористки 3-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Анна Бубенщикова і Дарья Завітова.

Біжу за Азовсталь

Проєкт організувала Асоціація родин захисників Азовсталі. Щоб стати учасником безплатного марафону, необхідно було зареєструватися. А отримати роздруківку з логотипом та хештегом #runforAzovstal можна було одразу на місці збору на Трухановому острові. Там же о 10.00 було оголошено маршрут у 3 кілометри для колективного забігу. За власним бажанням учасники могли бігти довшу чи коротшу дистанцію, або обрати маршрут самостійно.

Біжу за Азовсталь

Мета забігу – не дати світу забути про оборонців Маріуполя, їхній героїзм та беззаперечну відданість своїй державі. До Києва масштабний біговий марафон вже підтримали Запоріжжя, Чернігів, Дніпро, Рівне, Черкаси, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Умань, Полтава, Кам‘янець-Подільський та Вінниця, а також низка європейських міст. Вітаємо наших чудових студенток із свідомою громадянською позицією – Аню і Дарину! Дівчата, ви молодці!