Мистецька перемога Івана Терещенка

Студент – першокурсник освітньої програми «Бандура і кобзарське мистецтво» ФММ КНУКіМ Іван Терещенко став Лауреатом І-го ступеня Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина Дніпра»! Фестиваль проходив в онлайн-форматі за підтримки благодійної організації Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» та Уряду Болгарської Республіки.

диплом Івана Терещенка

Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» від початку війни долучився до допомоги збройним силам України, біженцям та всім потребуючим допомоги. У зв’язку з цим, усі учасники благодійного фестивалю-конкурсу своїм виступом, натхненням, творчістю, благодійним внеском намагалися підтримати Україну у тяжку хвилину: воїнів, дітей, сім’ї, які постраждали під час війни. Своїм виступом наш талановитий бандурист Іван Терещенко приєднався до великої справи – БЛАГОДІЙНОСТІ, чим підтримав разом з іншими учасниками фестивалю Україну! Водночас усі конкурсанти змогли продемонструвати свій талант! Кожен виступ на фестивалі – це як пазл однієї великої справи! Усі внески учасників фестивалю будуть спрямовані на придбання гуманітарної допомоги! Участь кожного з конкурсантів демонструє, що ми – єдині! Радість перемоги з Іваном поділяє його викладач з фаху – заслужений артист України доцент Тарас Яницький. Ми пишаємося вашими досягненнями, шановні Іване і пане Тарасе, і бажаємо вам творчих успіхів та перемог! Чекаємо конкурсної участі і перемог у подальших фестивалях!!!

подяка Яницькому Тарасу Йосиповичу