Віталіна Бальшанек

Мистецька перемога Віталіни Бальшанек

Студентка 2-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Віталіна Бальшанек стала переможницею міжнародного мистецького фестивалю! Навчаючись у класі з вокалу заслуженої артистки естрадного мистецтва України Анни Андріївни Ткач, Віталіна вже не вперше бере участь у мистецьких імпрезах, адже через такий досвід зростає фахова майстерність! На цей раз наша талановита студентка - фольклористка взяла участь у Канадсько- українському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Торонто – 2022», де серед 350 конкурсантів з усього світу виборола 1-шу премію! Піснею, що принесла Віталіні перемогу, стала народна псальма з Гадяцького району Полтавської області «Дивная година по всім світі стала». На своїй сторінці у Фейсбук студентка дякує своєму викладачу з фаху за підготовку, підтримку та віру в неї, а ми вітаємо мистецький тандем Віталіни Бальшанек і Анни Ткач з ще однією перемогою і бажаємо багато нових досягнень!

Віталіна Бальшанек