Максим Бережнюк музикант

Музичний перформанс «Колотворення»

За ці воєнні дні, тижні і місяці музиканти КНУКіМ взяли участь у численних мистецьких проєктах та волонтерських заходах на підтримку ЗСУ. Про одну з таких музичних колаборацій у м. Рівне за участі викладача – асистента кафедри музичного мистецтва КНУКіМ Максима Бережнюка розповідаємо сьогодні.

Максим Бережнюк

Рівненський ляльковий театр у ці дні став центром волонтерської діяльності: тут плетуть сітки для ЗСУ – дорослі і малі, жінки і чоловіки. Тричі на тиждень протягом двох місяців Максим Бережнюк приходив і грав благодійні концерти жінкам та чоловікам, що плели сітки для ЗСУ. І там познайомився з волонтеркою, викладачем - філологом Київського університету ім. Б. Грінченка Юлією Вишницькою, що грала на фортепіано, та місцевими викладачами бандури музичного коледжу та музичної школи №2 Мирославою Очеретяною та Оксаною Бартосевич. Зануритися в атмосферу щоденної роботи волонтерського центру у Рівненському ляльковому театрі допоможе відеозамальовка.

Спроби колективного музикування поступово перетворилися у справжнє музичне дійство, побачивши яке київська режисерка Марина Богомаз запропонувала Максиму Бережнюку і усім його колегам створити музичну виставу із поєднанням бандури, народних духових інструментів та фортепіано. А також залучити до вистави жінок - сіткопрядів, і безпосередньо самих глядачів, які б брали участь у плетінні сіток. Вже відбулося кілька відкритих репетицій музично-перформативного проєкту, який буде мати назву "Колотворення". Підготовка до вистави вже йде повним ходом! Чекаємо новин про прем‘єру!

Максим Бережнюк