Наші викладачі – стипендіати Президента України!

Вітаємо науково-педагогічних працівників кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, які, згідно Указу Президента України №582/2021 «Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» від 15 листопада 2021 року, стали президентськими стипендіатами на дворічну каденцію!

Андрій Андрійович Іваниш

Іван Григорович Сінельніков

Мстислав Сергійович Юрченко

Андрій Андрійович Іваниш – український диригент і аранжувальник, заслужений артист України, доцент, керівник капели бандуристів КНУКіМ. Іван Григорович Сінельніков – фольклорист – музикознавець, заслужений працівник культури України, доцент, відмінник народної освіти України, керівник фольклорного ансамблю «Кралиця» КНУКіМ. Мстислав Сергійович Юрченко – український диригент і музикознавець, кандидат мистецтвознавства, професор, дослідник і популяризатор української духовної музичної классики. Які знані в Україні і далеко за її межами імена! Безперечні авторитети в українській музиці! Надзвичайно пишаємося тим, що творчість і професійні досягнення наших викладачів є оціненою на державному рівні! Вітаємо стипендіатів Президента України – Андрія Іваниша, Івана Сінельнікова і Мстислава Юрченка – і бажаємо багато нових мистецьких проектів і талановитих студентів!