Науковий журнал ФММ КНУКіМ в часи війни

Наукове життя у Київському національному університеті культури і мистецтв активно триває. Так, з радістю повідомляємо наукову громадськість про публікацію і оприлюдненння на сайті КНУКіМ чергового, першого у поточному році, номеру наукового журналу, який включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України: «Вісник Київського національного університету культури і мистецтв. Серія: Музичне мистецтво». Увесь номер журналу доступний вже тут. Велика подяка за плідну і таку непросту роботу по підготовці і випуску журналу в умовах воєнного стану всім членам редакційної колегії, поважним авторам із різних університетів і наукових установ нашоі краіни та зарубіжжя, а також Університету культури, співробітникам Науковоі бібліотеки КНУКіМ, керівництву науковою роботою і особисту Президенту КНУКіМ Михайлу Поплавському за постійну увагу до наукових видань і створення достойних умов праці та незмінну позицію: безкоштовність публікації, висока наукова якість та оригінальність текстів. Пишаємося досягненнями наших науковців та бажаємо їм не зупинятися у прагненні поділитися своїми науковими думками з вітчизняною та світовою науковою спільнотою! Працюємо і перемагаємо!