NEpopsa.UA

Асистент кафедри музичного мистецтва, аспірант КНУКіМ Олександр Кравчук створив соціальний проєкт в рамках Зимової школи ВОЛОНТЕРСТВА від Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України за підтримки British Council Ukraine – серію подкастів «NEpopsa.UA: те, чого ти не знав про українську музику».

Олександр Кравчук

NEpopsa.UA

Автори ідеї та виконавці проєкту: Кравчук Олександр Олександрович – аспірант 1-го року навчання спеціальності 034 «Культурологія», асистент кафедри музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв; Лебідь Юлія Сергіївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач, завідувач лабораторії науково-методичного забезпечення кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, Голова ГО "Культурно-просвітницька фундація Варто Арт"

NEpopsa.UA

Мета проєкту «NEpopsa.UA» - задати новий вектор сприйняття українського академічного музичного мистецтва. Цілі проєкту: мотивувати сприймати українську музику, зокрема сучасну академічну, як складову європейського культурного простору; сформувати більш високий культурний запит у суспільстві.