EtnoGen

Нова пісня від EtnoGen

З радістю знайомимо усіх з новою піснею музичного проєкту EtnoGen, у складі якого працюють наші студенти: магістрантка 1-го року навчання Женя Мазуренко і студент 4-го курсу ФММ КНУКіМ Віталій Дужик, а також випускник нашого факультету Сергій Радіон. Нова пісня зявилася до Дня гідності та свободи і називається «Кров-червона, земля-чорна». На момент написання цієї пісні учасників гурту розкидало по всьому світу. Віталій Дужик - сопілкар і біт-боксер - на момент створення цього треку знаходився в США з благодійним туром, брав участь в MTV Europe Music Awards і т. д. (у складі гурту Калуш Оркестра). Євгенія Мазуренко - солістка гурту EtnoGen, концертує Україною і залишається незмінним волонтером, який допомагає та наближає нашу країну до перемоги. ЇЇ батько на «нулі». Сергій Радіон - гітарист, сопілкар, бек-вокал. З вересня – 2022 долучився до лав ЗСУ України. Ця пісня присвячена усім воїнам, усім тим, хто боровся і бореться за Незалежність нашої країни. Пісня створена дистанційно. Це було складно, але результат всім сподобався. Надіємось, вам також зайде!