Obrana Катерина Корчинська

Нова пісня від O B R A N A

O B R A N A – музичний проєкт студентки 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Катерини Корчинської. Навчаючись в Університеті культури за освітньою програмою «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» наша талановита студентка реалізовує себе саме в народній манері співу, що для нас є надзвичайно приємним! «Журавлі» - новий твір Катерина (музика Олени Білоконь, слова Зої Журавки), який вона присвятила усім захисникам і захисницям України, які зараз на полі бою виборюють нашу Незалежність.

OBRANA Катерина Корчинська

«Втамувати біль не можна, її можна трохи послабити, з часом», - пише про свою нову пісню виконавиця. – «Навіки будуть в серцях сини, доньки, чоловіки чи дружини, які постали перед ворогом, за свободу нашу Українську. Пісня, як бальзам, може дати насолоду, а може зробити дуже боляче. Ця пісня про синів, про журавликів, які більше не повернуться в свій дім, бо оберігали вони, наш з вами спільний дім, нашу Батьківщину –Україну. Душа розривається…» У ці буремні часи студенти – музиканти КНУКіМ на своєму – мистецькому фронті – відвойовують Україну у ворога! Ми переможемо!