Олексій Ряжко

Олексій Ряжко – Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу

У місті Дніпро 21 – 22 травня 2022 року відбувся Дистанційний Всеукраїнський благодійний фестиваль – конкурс «Art Inspires Victory». В кількох номінаціях та вікових категоріях змагалися виконавці та дослідники – музикознавці з різних регіонів України. Володарем Гран-Прі у номінації «Музично-теоретична», 5-та вікова категорія; у розділі «Стиль виконання: відеозахист та наукове дослідження» став студент 1-го курсу освітньо-професійної програми «Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)» (група ТДА-11) Олексій Ряжко.

студентське наукове товариство

Олексій Ряжко, не зважаючи на те, що він є лише першокурсником, вже активно працює у студентському науковому товаристві ФММ КНУКіМ. Наукова робота Олексія Ряжка на фестивалі – конкурсі у Дніпрі була присвячена німецькій класифікації голосів Fach, а саме – особливостям класифікації високих співочих жіночих голосів, так як ця система використовується у всьому світі, особливо в Європі, та в репертуарних музичних театрах. Німецька система Fach є методом класифікації співаків, зокрема оперних, зіставляючи їх вокальні дані та техніку з зовнішнім виглядом і рисами характеру (темпераментом). Презентуючи роботу, наш талановитий студент використовував відеозахист та власне текстову роботу. Науковим керівником Олексія Ряжка виступила завідувач кафедри музичного мистецтва – заслужена артистка України доцент Наталія Кречко, яка за результатами фестивалю – конкурсу отримала подяку від оргкомітету «за підтримку та професійну підготовку конкурсанта». Вітаємо! Бажаємо нових мистецьких досягнень чудовому тандему талановитого студента і його наукового і мистецького керівника!

диплом Ряжко Олексія та сертифікат Кречко Наталії Михайлівни