Онлайн-курси для абітурієнтів: чергова зустріч

4 червня, як і минулої суботи, на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулися заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. З абітурієнтами – 2022 зустрічалися: заступник декана ФММ Тетяна Пістунова; а також гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва КНУКіМ, доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко.

онлайн-курси для абітурієнтів

23 абітурієнти – талановиті молоді музиканти – диригенти, вокалісти, бандуристи, фольклористи з різних куточків України відвідали цієї суботи заняття онлайн-курсів на ФММ КНУКіМ. Випускники загальноосвітніх шкіл і коледжів культури та мистецтв з різних українських регіонів і міст цікавилися умовами вступу в КНУКіМ та вимогами до творчого конкурсу. Вступники задавали питання щодо репертуару до творчого конкурсу в Університеті культури, уточнювали терміни вступної кампанії та розпитували про її особливості. Онлайн-консультації, які проводилися за кожною освітньою програмою окремо, відбулися в атмосфері активної й фахової комунікації!

онлайн-курси для абітурієнтів

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету: Катерина Кердан та Олександр Жабчик. Окрім гарантів освітніх програм абітурієнтів також консультували провідні викладачі факультету, зокрема: доцент Іван Сінельніков, викладач Володимир Горобець. Суботнє заняття підготовчих курсів 4-го червня 2022 року на ФММ КНУКіМ відбулося у творчий атмосфері. Чекаємо наступної суботи!