Онлайн-курси для абітурієнтів, сьома зустріч

11 червня, вже всьоме в цьому році, на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулися зустрічі з абітурієнтами – 2022 та заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. Зустрічі проводили: заступник декана ФММ Тетяна Пістунова і гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва КНУКіМ, доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко.

підготовчі онлайн курси Наталія Кречко

підготовчі онлайн курси Олена Скопцова

В цю суботу ми дистанційно зустрілися з 33 абітурієнтами – талановитмим молодими музикантами – диригентами, вокалістами, бандуристами, фольклористами з різних куточків України. Цьогорічні вступники цікавилися вимогами до творчого конкурсу, задавали питання щодо репертуару до творчого конкурсу в Університеті культури, уточнювали терміни вступної кампанії, розпитували про її особливості, цікавилися вимогами до написання мотиваційного листа абітурієнта. Комунікація на онлайн-консультаціях, які проводилися за кожною освітньою програмою окремо, була активною й фаховою!

підготовчі онлайн курси Наталія Кречко

підготовчі онлайн курси для абітурієнтів

У налагодженні онлайн-комунікації з абітурієнтами активну участь взяли члени креативної групи факультету, студенти: Катерина Кердан та Олександр Жабчик; а також молоді викладачі – асистенти: Наталія Ковмір, Олександр Кравчук, Володимир Горобець та ін. Окрім гарантів освітніх програм абітурієнтів також консультували провідні викладачі факультету, зокрема: доцент Петро Андрійчук, доцент Валентин Лігус та ін. Суботнє заняття підготовчих курсів 11-го червня 2022 року на ФММ КНУКіМ відбулося у творчий атмосфері. Чекаємо наступної суботи!

підготовчі онлайн курси Валентина Сінельнікова

підготовчі онлайн курси для абітурієнтів Галина Гаценко