Онлайн-курси з підготовки до творчого конкурсу

18 червня, вже в черговий раз в цьому семестрі, на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбулися онлайн- і офлайн-зустрічі з абітурієнтами – 2022 та заняття безкоштовних підготовчих онлайн-курсів до творчого конкурсу. Зустрічі проводили: офлайн – заступник декана ФММ Тетяна Пістунова; онлайн – гаранти освітньо-професійних програм, закріплених за кафедрою музичного мистецтва КНУКіМ, доценти: Наталія Кречко, Олена Скопцова, Вероніка Дорофєєва, Валентина Сінельнікова, Галина Гаценко.

підготовчі онлайн курси

В цю суботу ми дистанційно зустрілися з 43 абітурієнтами – талановитими молодими музикантами – диригентами, вокалістами, бандуристами, фольклористами, естрадними співаками з різних куточків України. Вже зовсім скоро настане гаряча пора для наших вступників – дні проходження творчого конкурсу. Залишилося менше двох тижнів. Тому цьогорічні вступники цікавилися вимогами до творчого конкурсу, розпитували про особливості вступної кампанії, цікавилися вимогами до написання мотиваційного листа абітурієнта. Онлайн-консультації, які проводилися за кожною освітньою програмою окремо, відбулися в атмосфері активної й фахової комунікації! Чекаємо наступної суботи!

підготовчі онлайн курси