Роман Гриньків

Онлайн-майстер-клас Романа Гриньківа

12 січня 2022 року на факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв відбулася творча онлайн-зустріч з народним артистом України, композитором і бандуристом Романом Гриньківим.

Роман Гриньків

Музикант провів майстер-клас для здобувачів вищої освіти освітньої програми "Бандура і кобзарське мистецтво" ФММ КНУКіМ, а також для студентської спільноти факультету й митців з різних куточків України. Загальна кількість учасників майстер-класу – 84. Довідка: Роман Гриньків – український бандурист, педагог, народний артист України. Голова Фонду розвитку та вдосконалення бандурного мистецтва «Золотий акорд». Удосконалив бандуру київського типу. Зі слів Майстра, вільна імпровізація, вільне трактування української музики, осучаснення української, класичної або народної музики, це те, чим він любить займатися. Модератором зустрічі від КНУКіМ виступив заслужений артист України, доцент кафедри музичного мистецтва, завідувач лабораторією професійно-практичної підготовки ФММ КНУКіМ Валентин Лігус.