Андрій Легкий композитор

Онлайн-зустріч з Андрієм Легким

17 січня 2022 року в рамках академічної мобільності студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ та за ініціативи освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» ФММ КНУКІМ, лабораторія навчально-практичної підготовки зорганізувала для науково-педагогічних працівників та студентів міжнародну творчу онлайн-зустріч із Андрієм Легким - композитором, що працює в стилі мінімалізму, викладачем музики та композиції Хартфордського університету, кандидатом в доктори наук, працівником Депертаменту Освіти Нью-Йорка (США), членом американської асоціації композиторів, першим дослідником автентичного виконання старовинної музики у Львові, професором композиції Дніпропетровської академії музики ім. М. І. Глінки, музичним директором Римо-католицької церкви в Торш-Лі, штат Нью-Джерсі (США), лауреатом міжнародних конкурсів. Тема зустрічі: «Мінімалізм в музиці: шлях до успіху». Модератор зустрічі - Олена Гончарук, заслужена артистка України, доцент. Технічна підтримка - Олександр Кравчук, асистент кафедри ММ ФММ КНУКіМ.