Онлайн-зустріч з Анжелою Масленніковою

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ стали учасниками онлайн-зустрічі з членкинею Ради роботодавців факультету музичного мистецтва хоровим диригентом Анжелою Масленніковою.

Анжела Масленнікова

14 грудня у рамках академічної мобільності студентів ФММ КНУКіМ відбулася зустріч з членкинею Ради роботодавців факультету музичного мистецтва Анжелою Масленніковою. Модератор зустрічі: заслужена артистка України, завідувач кафедри музичного мистецтва ФММ КНУКіМ, доцент Наталія Кречко. Організатор зустрічі – освітня програма «Диригентсько-хорове мистецтво (академічне)». Для довідки: Анжела Масленнікова – заслужена працівниця культури України, головний хормейстер театру «Київська опера» (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва). Загальна кількість учасників - 79. Просимо долучится до перегляду.