Онлайн-зустріч з Олесею Білаш

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ 29-го листопада 2021-го року провів онлайн-зустріч з Олесею Білаш. Наша гостя – ведуча програм "Ліра" та "Українське ретро з Олесею Білаш" на Українському радіо (НРКУ), Генеральний директор Національного газетно-журнального видавництва Міністерства культури України (2011 – 2014), Заслужений журналіст України, автор і ведуча концертних програм, керівник фонду імені Героя України Олександра Білаша, а також зіркова випускниця ФММ КНУКіМ. Зустріч відбулася в рамках академічної мобільності та навчальної практики студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Кількість учасників - 75. Тематика: ювілейний 2021-й рік – рік 90-річчя О. Білаша і твори на музику композитора Олександра Білаша в репертуарі Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка та студентів - вокалістів ФММ КНУКіМ.