Онлайн-зустріч з Русланом Трочинським

В рамках академічної мобільності студентів освітньої програми "Музичний фольклор" на факультеті музичного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв відбулась міжнародна онлайн-зустріч з Русланом ТРОЧИНСЬКИМ – українським і естонським музикантом, лідером фолк-рок гурту «Свята Ватра» (Svjata Vatra).

Руслан Торчинський гурт Свята Ватра

Руслан Трочинський – колишній учасник гурту «Гайдамаки», керівник товариства «Перехрестя культур» міста Вільянді (Естонія), кавалер Ордену Білої зірки 5-го ступеня (державної нагороди Естонської Республіки, якою нагороджуються громадяни Естонії за заслуги у державній службі чи місцевому самоврядуванні, а також іноземці за заслуги перед Естонською державою). Теми, що піднімалися під час зустрічі: про Fire-Folk – новий стиль в музиці, в якому працює гурт «Свята Ватра»; про тромбон, на якому можна грати фольклорну музику; про українську пісню і музику в Естонії; про волонтерство. Такі зустрічі дають можливість зрозуміти місце української музики в Європі і світі, а також вкотре ствердитися, що традиційна музика – фольклор – це завжди актуально!