Осінні мистецькі перемоги

Вже традиційно, восени, вокалістів з усієї України збирає Всеукраїнський відкритий конкурс вокального мистецтва «Осіння мелодія» імені Ірини Кириліної. Цьогорічний конкурс приніс факультету музичного мистецтва КНУКіМ кілька переможних здобутків!

диплом хора Павлюченка КНУКіМ

Особлива гордість за студентів освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» кафедри музичного мистецтва КНУКіМ! Ми пишаємося вами, наші переможці! Український народний Хор імені Станіслава Павлюченка вітаємо з присудженням Гран-прі (художній керівник та головний диригент – Олена Скопцова; хормейстер – Юлія Симеонова; концертмейстери – Вадим Самолюк, Олесандр Лузан)!

кубок

Вітаємо ансамбль «Заграва» у складі студентів 1 - 4 курсів (керівник – студент 4-го курсу Станіслав Стариш) – коллектив став Лауреатом І-ої премії! Наші щирі вітання ще одному переможцю – також Лауреату 1-ої премії студентці 3-го курсу Софії Кошельник (викладач – Тетяна Шнуренко, концертмейстер – Вадим Самолюк)! Нових здобутків вам, дорогі наші переможці, творчого горіння, дивуйте всіх навкруги своєю чудовою і прекрасною творчістю!

дипломи та подяки