Перемога Катерини Кердан

Нещодавно у місті Бровари відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Пектораль талантів». В очному форматі на сцені міського культурного центру виступили понад 80 учасників у номінації «Вокал». Участь у фестивалі взяли здобувачі вищої освіти факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Катерина Кердан

У VI-й віковій категорії студентка 4-го курсу освітньої програми «Музичний фольклор» Катерина Кердан (викладач – кандидат мистецтвознавства доцент Маргарита Скаженик) отримала перше місце в номінації «Фольклор». Пані Маргарита Скаженик була відзначена подякою від поважного журі конкурсу за якісну підготовку конкурсантки та вагомий внесок у популяризацію нематеріальної культурної спадщини України. Вітаємо! Бажаємо нових перемог!

диплом Катерини Кердан

подяка Маргариті Скаженик