Артур Тищенко

Перемога у конкурсі «Квіти надії»

Не перестаємо радіти перемогам наших суперталановитих студентів! І знову отримали приємну звістку про нові творчі досягнення літа – 2022! Сьогодні – від Артура Тищенка, студента 3 курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ, освітня програма «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)».

Диплом Артура Тищенка

Артур Тищенко став переможцем одразу у двох номінаціях у Всеукраїнському дистанційному конкурсі талантів «Квіти надії», що відбувся у Києві наприкінці липня – 2022, здобувши диплом лауреата І-ої премії у 5-й віковій категорії у конкурсі з академічного вокалу і Гран-Прі у тій самій віковій категорії у номінації «Народний вокал». На своїй сторінці у Фейсбук Артур Тищенко так описує радість від участі у конкурсі: «Невеличка перемога на культурному фронті! Спільна перемога разом із Заслуженою артисткою України, моїм викладачем Оленою Гончарук. Дякую за настанови та віру в нашу працю! Також, дякую організаторам конкурсу! Ніколи не брав участі в конкурсах з номінацією «Народний вокал», але цього разу вирішив спробувати – і такий приємний результат. Моє перше ГРАН-ПРІ! Я знав, що моя любов до народної пісні не мине безслідно!» Радіємо разом із талановитим тандемом студента і викладача – Артура Тищенка і Олени Гончарук! Бажаємо нових творчих проектів і звершень!