хор Станіслава Павлюченка

Перемога у конкурсі народного мистецтва

Щиро радіємо та пишаємося Українським народним хором імені Станіслава Павлюченка Київського національного університету культури і мистецтв, який здобув перемогу на VІІ-му Міжнародному фестивалі-конкурсі народного мистецтва «Флояра 2022» (м. Одеса, Україна)! Наш студентський хоровий колектив став Лауреатом І-ої премії!

Конкурс відбувся наприкінці жовтня – 2022 в онлайн-форматі, хорові твори конкурсної програми наш студентський колектив готував під керівництвом головного диригента – кандидата мистецтвознавства, доцента Олени Скопцової, хормейстера – кандидата мистецтвознавства Юлії Симеонової, та за допомогою концертмейстерів Олександра Лузана і Вадима Самолюка. Студенти освітньої програми «Диригентсько-хорове мистецтво (народне)» не перестають радувати нас своїми талантами та продовжують популяризувати українську пісню, прославляючи її на весь світ! Вітаємо!

Диплом українського хору Павлюченка

Диплом Скопцової Олени